مرکز خرید

اصفهان سیتی سنتر نخستین و بزرگ ترین مرکز تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری کشور است که به عنوان هفتمین مرکز خرید بزرگ دنیا نیز محسوب می شود. یکی از مهم ترین اهداف ساخت این مجموعه ایجاد تسهیلات جهت تامین نیازهای زندگی روزمره شهروندان زیر یک سقف است. این مجموعه بزرگ تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری، در 7 طبقه طراحی شده است. دو طبقه پاركينگ مسقف زیرزمین با ظرفيت پارک 5500 خودرو ایجاد شده است و سه طبقه همکف، اول و دوم شامل مركز خريد (Hyper Star)، واحدهای فروشگاهی، فودکورت، نگارخانه، رستوران و کافی شاپ ها آماده خدمت رسانی است. دو طبقه سوم و چهارم نیز شامل مجموعه سینماها، مرکز همایش های بین المللی، فود کورت و رستوران ها، موزه، شهربازی، کورت های اسکواش، مجموعه دانشگاه ها و مراکز خدمات رسانی است.

اطلاعات بیشتر

هتل

Hotel

هتل ۵ ستاره پرستیژلند ایران با رعایت تمام معیارهای بین المللی یک هتل ۷ ستاره به متراژ تقرییی 62500 متر مربع است. این هتل شامل ۲۹۰ اتاق استاندارد، اتاق مخصوص معلولین و ۳۴ سوییت مختلف (junior، executive، presidential و سوییت مخصوص عروس و داماد) با طراحی منحصر به فرد است. همچنین در این هتل 20 اتاق مخصوص سران کشور های دیگر طراحی شده که در طبقات ۱۵ تا ۱۹ هتل واقع شده است. هتل پرستیژ دارای بام سبز با طراحی خاص مشرف به آب نمای اصلی هتل است. آب نمایی به متراژ 1000متر مربع که در طبقه اول هتل قرار دارد. هتل پرستیژلند مجهز به سیستم هوشمند آلمانی و معماری آن برگرفته از معماری سنتی و مدرن است. بدین صورت که با الهام از برج کبوتر به عنوان سمبل اصفهان در ورودی اصلی هتل، تلفیق معماری مدرن و سنتی را نمایان کرده است.

اطلاعات بیشتر

برج های تجاری و مسکونی

IIFC

اين مجموعه داراي دو برج عظيم اداری و مسکونی است كه برج مسکونی دارای ۱۲۵ واحد که از طبقه L4 تا L16 بصورت ۸ واحدی ، از طبقه L17 تا L21 بصورت ۴ واحدی و طبقه آخر پنت هاوس ، می باشد. کلیه ی طبقات مجهز به سیستم هوشمند بوده و طبقات از L3 تا پارکینگ و موتورخانه بصورت مشترک فضای بین برج مسکونی و اداری را تشکیل می دهند . طبقات تجاری نیز شامل فضای مغازه ها ، فضاهای خدماتی و رفاهی و استخر است. برج اداری شامل حدودا ۱۷۵ واحد بوده که طبقات ۱۸ تا ۲۲ متغیر بصورت تک واحدی یا دو واحدی با دفاتر متراژ بالا تفکیک شده است. لازم بذکر است که این دو برج بصورت مشترک دارای یک موتورخانه ی بزرگ و مستقل هستند .

اطلاعات بیشتر

مرکزهمایش های بین المللی

Concert Hall

مرکز همایش ها، دارای سیستمهای صوتی پیشرفته و مجهز به فن آوری تصویری Video Wall.3 و نیز سیستم نورپردازی متحرک و رقص نور مارتین سلکون فیلیپس و همچنین نورهای فیلیپس استراند است.

اطلاعات بیشتر

مجموعه سینمایی

Cinema

مجموعه های سینماییِ زیر یک سقف، که به Multiplex Movie Theater در دنیا شهره اند عمدتا از دهه ی 1970 شکل گرفتند و به زودی رقابتی میان آنها برای افزایش تعداد پرده های نمایش در هر یک از مجموعه های آنان ایجاد شد. AMC بزرگترین سینمای زنجیر های جهان در سال 1996 یک مگاپلکس با 30 پرد ه ی نمایش در انتاریوی کالیفرنیا را به عنوان بزرگترین مجموعه سینمایی جهان افتتاح کرد. در ایران نیز از دهه 1390 این مجموعه ها که به پردیس سینمایی معروف شده آرام آرام شکل گرفتند. بزرگترین پردیس سینمایی ایران تیرماه امسال در اصفهان سیتی سنتر به بهره برداری میرسد که شامل 8 سینما با تجهیزات روز و منطبق برگرایشهای نوین سالن های سینمایی جهان است.

اطلاعات بیشتر

موزه

Museum

این موزه در طبقه چهارم مجموعه اصفهان سیتی سنتر با فضای 1600متر مربع در مدت 4 سال و با اعتبار مکانی افزون بر 300 میلیارد ریال ساخته شده است. نمایش 20 مجموعه نفیس از کتب خطی، اسناد وقباله های تاریخی، ظروف سفالی، قلمزنی، ظروف فولادی، تمبر، اسکناس، سکه، تابلوهای هنری، انواع رادیوها، دوربین ها، گرامافون ها، تلفن ها، سماور وانواع ساعت از جنس طلا ونقره از نکات قابل توجه این موزه است که قدمت ‏آن‏ها از 7 هزار سال پیش تا دوران معاصر است. این موزه دارای هفت تالار اصلی و دو تالار فرعی است.

اطلاعات بیشتر

شهر بازی کهکشان عجایب

Wonder Galaxy

مجموعه شهربازی کهکشان عجایب، بزرگترین و مدرن ترین شهربازی سرپوشیده در ایران و مجهز به جدیدترین دستگاه های روز دنیا است. این مجموعه با مساحتی بیش از 8700 متر مربع در طبقه سوم مجموعه اصفهان سیتی سنتر واقع شده و فعالیت خود را ا ز فروردین 1394 آغاز کرده است. از جمله امکانات این مجموعه می توان به دستگاه‏های بازی و سرگرمی (120 دستگاه بازی) ، فودکورت، کافی شاپ، غرفۀ فرچیپس، غرفۀ گریم و اتاق تولد ( جهت برگزاری مراسم تولد فرزندان دلبند شما از سنین 1 تا 16 سال) اشاره داشت.

اطلاعات بیشتر

مجموعه دانشگاهی

University

مرکز آموزش علمي-کاربردي اصفهان سيتي سنتر از جوان ترين مراکز آموزش علمي-کاربردي است که از بهمن ماه سال 1392 در مجموعه سيتي سنتر اصفهان فعاليت خود را آغاز کرده و تاکنون 523 فارغ التحصيل را در رشته هاي مختلف به جامعه تحويل داده است. هم اکنون نيز 1355 نفر دانشجو در اين مرکز در حال تحصيل هستند.

اطلاعات بیشتر

نگارخانه

Art Gallery

نگارخانه اصفهان سیتی سنتر با هدف آشنایی عموم مردم عزیز با رویدادهای هنری و ترویج فرهنگ گالری گردی برای کمک به اقتصاد هنر در زمینه ی تولیدات هنر- صنعتی در 27 اسفند ماه سال 1392 تاسیس شده است. در این راستا با برپایی بیش از 200 نمایشگاه هنر های تجسمی در قالب نمایشگاه های انفرادی وگروهی با همکاری هنرمندان، آموزشگاه ها، هنرستان ها و دانشگاه ها کار خود را ادامه می دهد. لازم است بدانید در کنار برگزاری نمایشگاه ها، فروشگاه های هنری و تولیدات مرتبط در حوزه ی صنایع دستی و چاپ با نام های گالری شیرین، حوض نقاشی و عادل گالری از دیگر بخش های نگار خانه می باشند. دفتر بنیاد تزرو، دپارتمان مطبوعات نگارخانه است که در حوزه رسانه های چاپی فعالیت دارد. آتلیه معماری کجا، کافه گل (آموزش سفالگری)، کانون ادبی، بخش ورکشاپ های نقاشی و نمایشگاه های طراحان دوخت پارچه و لباس از دیگر قسمت های فعال در حوزه های گوناگون در مجموعه نگارخانه اصفهان سیتی سنتر می باشد.

اطلاعات بیشتر